Leden 2024
O první lednové sobotě 6.1. jsme pořádali Výroční valnou hromadu za loňský rok v budově bývalého pohostinství. Naše pozvání na VVH přijala starostka obce Zdeňka Bradáčová, člen výkonného výboru OSH Jihlava Jaroslav Bláha a zástupci okolních sborů. Vyslechli jsme si hodnotící zprávy od starosty sboru, náměstka SDH, velitele jednotky i člena VV OSH. Následně jsme byli seznámeni s plánem akcí na letošní rok. Následovala debata u piva a nad řízkem s bramborovým salátem.

Duben 2024
V pátek 19.4. jsme se tradičně zapojili s obcí Dušejov do akce Čistá Vysočina. Opět jsme vyčistili úsek Dušejov - Opatov; Dušejov - Ježená. Bohužel nám leos nepřálo počasí, přesto se akce zúčastnilo více jak 20 lidí z řad SDH a veřejnosti.

Poslední víkend patřil přpravě hranice na Pálení čarodějnic a v úterý 30.4. jsme ve spolupráci s obcí Dušejov v půl osmé vyrazili na lampionový průvod obcí, na nějž členky SPOZ nachystaly trasu, kterou ozvláštnily kočkami, myšmi, netopýry a také čarodějnicemi. Děti na startu obdržely kartičku s tužkou a během průvodu je vyhledávaly, zaznamenávaly a na konci také spočítaly. Na konci průvodu obdržely děti odměnu a také svítící náramek. Letos byl pro zájemce také nachystán fotokoutek. Kolem 21.hodiny byla i přes varování meteorologů skrz velký vítr zapálena hranice. V průběhu večera jsme preventivně chladili okolí ohně, aby létají jiskry nezapálily blízkou zeleň. SDH nachystalo pohoštění v podobě klobásy a nápojů. Akce se i přes velký vítr vydařila.